Lagen pouzdro na doklady V-61 hnědé hladké

66 g
Barva
hnědá

• , zakoupeno v Kožené zboží SÁRA

Zakoupená dokladovka mi naprosto vyhovuje pro uložení základních dokladů. Nemá zapínaní, což považuji za výhodu. Už jsem si koupil druhou , tu první užívá určitě ke své spokojenosti zloděj.

• , zakoupeno v Peněženky-tašky.cz

Dokladovka je přesně to, co jsem potřeboval. Nyní mám všechny doklady, karty a jiné osobní věci v jednom pěkném obalu.

Značka
Materiál
kůže
66 g
Barva
hnědá

Velmi luxusní pouzdro na doklady od fy. Lagen. Tento vzor patří k nejprodávanějším a ladí do kolekce k dámským i pánským peněženkám fy. Lagen. Vnitřní uspořádání: 4 průsvitné slídy pro vložení dokladu 6 přihrádek na karty Rozměry : 9 x 12,5 cm                       Vyrobeno z příjemné měkké hovězí kůže. Hmotnost : 66 gr

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 2 215 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Kožené zboží SÁRA